Hakkımızda

Hakkımızda:
Serakule Tarım’ın Teknoloji mühendisliği tarafından geliştirilen topraksız tarım sistemleri şirketimizin ulusal ve uluslararası patentli ürünleri olarak yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında yerini almıştır.
Uzun yıllar süren AR-GE çalışmalarımızın ardından topraksız tarım da enson teknoloji olan AEROPONİK su kültürü tekniğinde çalışan SERAKULE sistemlerinin her bir parçası kendi fabrikamızda özenle üretilmektedir.
Her kitleye hitap eden tasarımımız,hem bireysel hobi bahçeciliğinde hemde endüstriyel tarım uygulamalarında yurtiçi ve yurtdışı piyasasında önemli bir yer edinmiştir.
Şirketimiz,Müşteri memnuniyetini ve müşterilerimizin tarım sektöründe en ideal sistemlere ulaşmasında Türkiye’de ve dünya genelinde öncü bir rol oynamaktadır.
Bu sebeple AR-GE çalışmalarımızı ve üretim uygulamalarımızı herzaman en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz.Şirket politikamız ve çalışma bilincimiz,yeni teknolojileri üretmek ve milletimizin hizmetine sunmaktır.Dış dünyadan geri kalmamak ve bir adım daha ilerisine geçmektir.
Dünya standartlarındaki tecrübemiz, müşterilerin her birinin ihtiyaçlarını karşılamak için anahtar teslim özel dikey aeroponic seralar tasarlamamızı sağlar. Hizmet, eğitim ve desteğe ilişkin yüksek standartlarımız, sektörün en iyilerinden biri olan bir başarı sicilini bize veriyor.

Görevimiz:

Dünyadaki sağlıklı ve sürdürülebilir yaşama ilham vermek için,teknoloji ve eğitime sahip kişilere güç vererek topluma faydalı teknolojiler geliştirmektir.

 


TRANSLATE »
X
WhatsApp chat